circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дніпрорудному повернули землю вартістю 11 млн гривень

01.03.2018, 13:56

text
Поділитися:

Завдяки вжитим Енергодарською місцевою прокуратурою заходам, територіальній громаді міста Дніпрорудне вдалось повернути земельну ділянку площею майже 17 га та вартістю понад 11 млн. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Енергодарською місцевою прокуратурою у ході вивчення стану законності використання земель комунальної форми власності встановлено, що між Дніпрорудненською міською радою та одним з приватних акціонерних товариств укладено договір оренди земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомості.

Упродовж 7-ми місяців 2017 року товариство, ігноруючи умови договору, а також вимоги Закону України «Про оренду землі» та Земельного кодексу України, не сплачувало орендну плату до місцевого бюджету.

Енергодарська місцева прокуратура звернулася до недобросовісного землекористувача в судовому порядку з вимогою розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку.

Господарський суд Запорізької області підтримав позицію органів прокуратури та задовольнив позов.

У подальшому, за рішенням місцевого господарського суду переглядалося в апеляційному порядку та залишено Донецьким апеляційним господарським судом без змін.

Наразі земельна ділянка площею майже 17 га та вартістю понад 11 млн. грн. повернута у власність територіальної громади міста Дніпрорудне у примусовому порядку на підставі акту приймання-передачі.

Окрім вказаного, до Реєстру речових прав на нерухоме майно внесені відповідні відомості про скасування права користування товариства на спірну земельну ділянку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: