circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

«Дніпроспецсталь» святкує 88-річчя

09.10.2020, 17:57

text
Поділитися:

Ровесник Дніпрогесу та єдине в Україні підприємство з виготовлення спецсталей. Своє 88-річчя святкує завод “Дніпроспецсталь”. 10 жовтня 1932 року відбулася перша плавка. Продукція “Дніпроспецсталі” затребувана в багатьох країнах світу. Привітав працівників підприємства із знаменною датою міський голова Володимир Буряк.

Завод “Дніпроспецсталь” – один з найбільших виробників сортової нержавіючої сталі. Оператор посту керування прокатного цеху ПрАТ “Дніпроспецсталь” Володимир Миколайович Бутенко вже 38 років працює на підприємстві. Трудяться тут і його рідні. Каже, за час його роботи на заводі було розпочато виробництво багатьох нових марок сталі.

За сумлінний труд на благо рідного підприємства Володимиру Бутенку вручили медалі “За доблесну працю та особистий внесок”, а також “За особистий внесок у розвиток “Запоріжжя”. Наш регіон на четвертому місці в країні за обсягами реалізованої продукції. Провідна роль в цьому й заводу “Дніпроспецсталь”. Продукція цього підприємства користується попитом в понад шістдесяти країнах світу. Голова правління ПрАТ “Дніпроспецсталь” Сергій Кійко говорить, серед розробок спеціалістів підприємства – перший електрошлаковий переплав у світі, сталь для бронежилетів та багато іншого.

Із днем народження майже п’ятитисячний колектив працівників “Дніпроспецсталі” привітав міський голова. Володимир Буряк побажав підприємству процвітання, а самим заводчанам – здоров’я та родинної злагоди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: