circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До 15 жовтня мають відремонтувати переїзд через греблю Дніпрогесу

19.07.2019, 09:26

text
Поділитися:

18 липня із робочим візитом у Запорізькій області перебував Президент України Володимир Зеленський. Глава держави відвідав Дніпровську ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» та ознайомився з перебігом ремонтних робіт на автомобільному переході через греблю.

Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота наголосив, що для повноцінного ремонту деформаційних швів мосту треба перекрити дорожній рух. За його словами, для цього потрібен дозвіл міської ради.

Президент поставив завдання, щоб до 15 жовтня було завершено реконструкцію мосту та відновлено дорожнє покриття.

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Дніпровська ГЕС – перша та найпотужніша з шести гідроелектростанцій, побудованих на р. Дніпро. Станція налічує 18 гідроагрегатів. На ГЕС з 1996 року проводиться робота по реконструкції обладнання. Не меншої уваги потребує автодорожній переїзд, що знаходиться у частково аварійному стані через гідротехнічні споруди.

У 2016 році було розроблено проєкт реконструкції в складі проєкту «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. ІІ черга. Коригування. Автодорожній переїзд філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», який був затверджений постановою Кабінету Міністрів України.

Наразі проєкт в стадії реалізації. Першою чергою будівництва передбачається виконання робіт з реконструкції автодорожнього переїзду, які не потребують повного перекриття дорожнього руху. Виконується заміна деформаційних швів. Під час виконання робіт дорожній рух частково перекривається, що збільшує навантаження на окремі смуги проїжджої частини.

Також, ПрАТ «Укргідроенерго» замовило технічне обстеження прогонових будівель та плит проїжджої частини. Результати будуть в серпні 2019 року. На сьогодні ПрАТ «Укргідроенерго» повністю готово до проведення повної реконструкції мостового переходу. Необхідно вирішити питання перекриття руху.

Замовником робіт з ремонту автомобільного переходу є ПрАТ «Укргідроенерго», виконавці – ПАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж» та ТОВ «Інтехбуд».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: