circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До 30-ї річниці Незалежності у Запоріжжі видали п’ять книг місцевих авторів

28.08.2021, 17:40

text
Поділитися:

Художнє слово про Україну. До тридцятої річниці Незалежності у Запоріжжі видали п’ять книг місцевих авторів із лірикою, гумором, та новелами. Та вперше для нашого міста – збірку драматургії. Крім того надрукували і альманах із віршами поетів запорізького краю про нашу державу тиражем у 500 примірників.

Це перші видання творів чотирьох молодих авторів. Жанрово вони працюють у різних напрямках. Це – лірика, гумор, новели та вперше у Запоріжжі – збірка драматургії. Три п’єси Наталії Ігнатьєвої торкаються однієї із найгостріших проблем сьогодення – війни на Сході України. Усі видання відзначені “Коронацією слова”, а одна – “Вирій” – вже була представлена на столичній сцені.

Авторка збірки «Звір» Наталія Ігнатьєва розповідає, в основі сюжету – історія чотирьох жінок, що зустрічаються у сірій зоні теперішньої війни, у них є певні питання і певний накопичений біль внаслідок цієї війни. Вони хочуть ці питання вирішити та ідуть шукати відповіді на ці питання. На цьому шляху з ними відбуваються певні реалістичні та метафізичні перипетії.

Ще більш знаковим у літературній спільноті вважають вихід альманаху патріотичної лірики поетів запорізького краю про Україну. У збірці представлені 38 авторів на 280 сторінках. Голова Запорізької обласної організації Спілки письменників України Ольга Стадніченко говорить, тут зібрані твори, в яких відображені переживання наших письменників. Їхні вірші – ніби пазли, які складають до купи художній образ України, як вони її розуміють, сприймають і боліють нею.

Один із представлених творів – пісню про Україну виконав запорізький співак Анатолій Сердюк.

Альманах патріотичних поезій цілком може стати ще і посібником з літератури рідного краю, вважають у спілці письменників. Всі 500 примірників передадуть до шкіл та бібліотек. Надалі видання планують зробити періодичним та публікувати щороку до Дня Незалежності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: