circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Дня художника та Дня міста у Запоріжжі влаштували дві виставки

11.10.2021, 17:37

text
Поділитися:

Свої роботи Олександр Жолудь створює у буквальному сенсі – з води, глини та вогню. Його творчий доробок досить різноманітний – від монументальної пластики та садово-паркової скульптури до декоративної кераміки і гончарства. Роботи автора з глини та шамоту прикрашають фасади, інтер’єри та рельєфи у різних містах України. Частину з них можна побачити на цих фотопланшетах. Особливу увагу привертає ця вогняна скульптура «На чатах», яка стала родзинкою міжнародних пленерів «Дивосвіт».

Також на виставці можна побачити і ще одну грань таланту митця. Тут представлені декоративні тарілки та медалі. А також – акварельний живопис, багато місцевих пейзажів, натюрморти з польових і садових квітів, студійні портрети.

А у виставковій залі Спілки художників Микола Боровик підготував експозицію до свого ювілею. Насамперед вражає формат представлених робіт. Здебільшого це досить великі полотна, тому вплив на глядача буде 100-відсотковим. Автор є справжнім патріотом свого краю, захоплює його і козацька доба. Все це можна побачити на картинах. В цій експозиції представив пейзажі і натюрморти. І це лише незначна частина творчого доробку митця.

Це вже третя персональна виставка Миколи Боровика. Автор не має професійної освіти, але завдяки власній наполегливості та таланту зміг досягти досить високого рівня у живопису, вважають колеги.

Виставка Миколи Боровика триватиме місяць. Хоча виставкову залу зазвичай на вихідних зачинено, але автор планує чергувати у суботу і неділю, щоб забезпечити широкому загалу знайомство із власною творчістю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: