circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Енергодара та Бердянська надійшло нове медичне обладнання

07.05.2021, 12:56

text
Поділитися:

Нові системи ультразвукової та рентгенівської діагностики, закуплені за державний кошт, отримали лікарні двох великих міст Запорізької області – Бердянська та Енергодару.

Наряду з лікарнями Запоріжжя, Токмака, Мелітополя, Василівки й Поліг, сучасним діагностичним обладнанням поповнилась і матеріально-технічна база Бердянського та Енергодарського територіального медичного об’єднання.

Сучасне медичне обладнання стане частиною оновлених відділень екстреної та невідкладної медичної допомоги, які реконструюють у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Інноваційні діагностичні системи забезпечать якісну діагностику при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях.

Це обладнання достатньо мобільне, що дозволить безпосередньо в палатах проводити діагностику тяжких пацієнтів, які не можуть самостійно дійти до потрібного кабінету. Лікарі зможуть оперативно проводити як первинну діагностику під час екстреного надання допомоги, так і здійснювати якісне обстеження важко хворих маломобільних пацієнтів.

Як повідомлялося раніше, нові системи ультразвукової діагностики були відправлені у громади 6 травня з території обласної клінічній лікарні за участі заступниці голови облдержадміністрації Злати Некрасової та директора Департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: