circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До кінця року на базі санаторію «Великий Луг» запрацює госпіталь для ветеранів

03.06.2021, 12:31

text
Поділитися:

Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха відбулася робоча нарада з питань використання майна колишнього санаторію «Великий Луг».

До засідання також приєдналися заступники голови облдержадміністрації Володимир Шустов, Едуард Брутман та Руслан Шиханов, директорка «Госпіталю ветеранів війни» Тетяна Ярмощук, представники обласної ради, Фонду держмайна і Держгеокадастру, керівники профільних Департаментів ОДА.

Учасники наради обговорили поточний стан виконання попередніх доручень. Зокрема, триває опрацювання питання щодо надання згоди Запорізької обласної ради на прийняття 10 об’єктів нерухомого майна з державної у спільну власність територіальних громад області. Надалі на цій території планується розмістити обласний госпіталь для ветеранів війни та один із факультетів Хортицької реабілітаційної академії.

Голова Запорізької ОАД Олександр Старух наголосив, що всі організаційні питання треба вирішити якомога швидше, щоб госпіталь зміг розпочати свою роботу одразу після послаблення карантину.

Однак для повноцінної та якісної роботи комунальному закладу «Госпіталь ветеранів війни» необхідне дофінансування з обласного бюджету. Як зазначила його директорка Тетяна Ярмощук, ці кошти потрібні для оплати додаткового пакету ліків та медичних послуг, харчування ветеранів та зарплати працівникам. Олександр Старух доручив обговорити питання фінансової підтримки комунального закладу з його власником – обласною радою.

Робоча група продовжить свою роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: