circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До кінця травня завершиться відновлення дороги на Біленьке

06.05.2019, 13:28

text
Поділитися:

За словами голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, соціально важлива автодорога загального користування місцевого значення О080789 Запоріжжя – Біленьке є одним з перших прикладів якісного та швидкого виконання робіт. З боку влади було докладено максимальних зусиль, аби у вкрай обмежений термін владнати всі необхідні погодження з Укравтодором та Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Так, на сьогодні через систему «Prozorro» ДП «Місцеві дороги Запорізької області» проведено тендер по цьому об’єкту і визначено переможця торгів – ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Договір між ДП «Місцеві дороги Запорізької області» та підрядником ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» укладено 2 травня 2019 року. За станом на 3 травня роботи на цьому об’єкті вже розпочато. Разом з цим, ДП «Місцеві дороги Запорізької області» оголошено ще дві процедури на проведення робіт з поточного середнього ремонту а/д С081504 Строганівка – хлібоприймальний пункт та а/д О081664 Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве на суму 30 млн. 989,5 тис. грн. та 9 млн. 25,7 тис. грн. відповідно.

– Соціально важливу автомобільну дорогу загального користування місцевого значення О080789 Запоріжжя – Біленьке на дві третини, як і заплановано в поточному році, буде відновлено до кінця травня. Загалом у 2019 році поточним середнім ремонтом відремонтуємо 22 об´єкти. Загальна вартість робіт згідно з переліком об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевогозначення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році складає 369 мільйонів 24,3 тисячі гривень. Цей перелік було погодженоУкравтодором та Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Загалом у цьому році Запорізька область отримала 598 мільйонів 473,6 тисячі гривень субвенції з державного бюджету на розвиток дорожнього господарства області. Решта коштів у сумі 229 мільйонів 449,3 тисячі гривень буде використана на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, — повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону зауважив, що в 2019 році значно збільшилися обсяги витрат на проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг місцевого значення, що дозволить забезпечити належний під’їзд до соціальних об’єктів, а також провести якісніший та повний ремонт окремих ділянок автомобільних доріг, оскільки на такий вид робіт надається гарантійний термін, який передбачається умовами договору.

За станом на 2 травня 2019 на автомобільних дорогах місцевого значення виконано роботи з аварійного та ямкового ремонту на площі 21 478 м², у т. ч.: по Михайлівському, Приморському, Василівському, Гуляйпільському, Запорізькому, Веселівському районах роботи з ліквідації ямковості із застосуванням асфальтобетону виконано на площі 5349 м²; по Бердянському, Більмацькому, Запорізькому районах виконано роботи з ліквідації ямковості пневмоструменевим методом на площі 9 529 м²; по Михайлівському та Веселівському районах відремонтовано покриття із застосуванням асфальтобетону на основі модифікованого бітуму на площі 6 600 м².

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: