circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До лікарень Запорізької області надходить нове обладнання

07.05.2021, 08:18

text
Поділитися:

Першими нові системи ультразвукової та рентгенівської діагностики, закуплені за державний кошт, отримали лікарі Василівки, Поліг та Токмака.

Сучасне медичне обладнання уже прибуло до лікарень. Воно стане частиною оновлених відділень екстреної та невідкладної медичної допомоги, які реконструюють у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

На початку весни до василівської лікарні вже надійшла перша партія медтехніки. Це комп’ютерний томограф Supira, оснащений АЕС-пристроєм для здійснення автоматизованого контролю експозиції та оцінки дози опромінення пацієнта. Сьогодні медзаклад отримав по одній інноваційній системі рентгенівської діагностики CALIPSO F MTOes та ультразвукової діагностики ARIETTA Prologue.

Також новий цифровий рентген-апарат отримала пологівська і токмацька лікарні. Як зазначив головний лікар Пологівської лікарні Роман Кравченко, це обладнання є довгоочікуваним та найнеобхіднішим на сьогоднішній день в часи пандемії. Після отримання ліцензії на використання апарату фахівці лікарні одразу розпочнуть діагностування пацієнтів.

Нове устаткування дозволить оперативно та якісно проводити обстеження мешканців громад та всіх околишніх територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: