circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До лікарні Мелітополя надійде гуманітарна допомога

21.03.2019, 13:26

text
Поділитися:

Таке рішення підтримали члени робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації під час чергового засідання, що відбулася під керівництвом заступника голови ОДА Едуарда Гугніна.

Учасники засідання розглянули питання про визнання вантажів гуманітарною допомогою, які надійшли до благодійної організації від німецького донора Зерена Хербста.

Отримувач гуманітарної допомоги – голова благодійного фонду «Об’єднання волонтерів Запоріжжя» Василь Мєзєнцов поінформував присутніх про необхідність ввезення медичного обладнання для лікарні м. Мелітополя.

Завдяки цьому рішенню Мелітопольська багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги отримає у якості гуманітарної допомоги діагностичне рентгенобладнання виробництва General Elektrik ‘GE type VH’, а також у комплекті: пульт керування GE- VH, монітор, стіл для пульта, металеву монтажну плиту для кріплення столу, електричні шафи живлення GE, рентгеноізолюючі ширми, набір дротів живлення та керування. Другим вантажем, який визнано гуманітарною допомогою, став мамограф GE DMR+, у комплекті з ним – пульт керування мамогрофом GE DMR / RC., ортопантомограф Orthophos Siemens та денситометр General Elektrik.

Крім цього, члени робочої групи розглянули пропозиції щодо передачі у власність легкових автомобілів, які визнані гуманітарною допомогою, членам сімей померлих осіб з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: