circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 8 млрд гривень податків

05.11.2020, 12:37

text
Поділитися:

З початку року податкові надходження до місцевих бюджетів регіону склали 7 мільярдів 935 мільйонів 586 тисяч гривень (не враховуючи дані великих платників). За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, у порівнянні з минулим роком запоріжці збільшили сплату податків майже на 346 мільйонів гривень.

Більшу половину надходжень до місцевих скарбниць сформував податок на доходи фізичних осіб – у січні-жовтні перераховано 5 мільярдів 150 мільйонів, що на 374 мільйони або на 8 відсотків більше ніж торік.

Представники малого і середнього бізнесу спрямували 1 мільярд 224 мільйони гривень єдиного податку, що перевищило рівень сплати аналогічного періоду минулого року на 81 мільйон або на 7 відсотків. Фізичні особи-підприємці поповнили бюджети на 815 мільйонів, суб’єкти господарювання-юридичні особи – на 150 мільйонів, підприємства сільського господарства – на 259 мільйонів.

Власники і орендарі земель направили до місцевих скарбниць майже 893 мільйони. У тому числі, від СГД-юридичних осіб бюджети отримали 673 мільйони гривень плати за землю, від фізичних осіб – 220 мільйонів.

Крім того, до місцевих бюджетів надійшло 151 мільйон гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції, 142 мільйони гривень рентної плати за користування природними ресурсами, 141 мільйон гривень податку на нерухомість, 91 мільйон гривень екологічного податку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: