circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До музею “Фаетон” привезли єдиний в Україні гусеничний трактор

11.01.2020, 20:11

text
Поділитися:

Було майже мільйон, а залишився лише один. До Запорізького музею техніки “Фаетон” прибув єдиний в Україні гусеничний сільськогосподарський трактор ДТ-54. Його вже підготували до зимівлі. А навесні почнуть реставрувати.

Радянський фільм “Іван Бровкін на цілині”. Стрічка вийшла 61 рік тому. У ній якраз і можна побачити сільськогосподарські трактори моделі ДТ- 54, що працювали на полях. Тодішні заводи випустили майже мільйон таких. Вони працювали чи не по всьому світу. Два дні тому до Запорізького музею техніки привезли єдиний екземпляр, що залишився в Україні. Фахівці здивовані: техніка робоча.

Цей трактор випустив у 1959-му році Харківський тракторний завод. Тепер власник техніки просто захотів позбавитися брухту. Лише дивом єдиний в Україні ДТ-54 вдалося зберегти. Вже навесні його відреставрують. У Запоріжжі раритетний трактор знаходиться лише 2 дні. Однак деякі відвідувачі музею вже встигли оцінити новоприбулу техніку. А Владислав навіть вирішив спробувати себе у ролі тракториста. Переконаний -- у ті часи працювати на такій техніці було нелегко.

Поки що ДТ- 54 зимуватиме у “Фаетоні”. А вже на початку весни почнеться масштабна реставрація єдиного в Україні трактора, яких раніше було майже мільйон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: