circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До виборців з COVID-19 завітають члени виборчкомів у захисних костюмах

21.10.2020, 09:06

text
Поділитися:

Керівниця апарату облдержадміністрація Зінаїда Бойко надала відповіді на запитання щодо організації чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року під час наради із керівниками соціальних закладів області, яку організовано Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації. У нараді також взяв участь голова Запорізької обласної виборчої комісії Віталій Борисенков.

Особливістю цьогорічних виборів є їх проходження в період карантину, що передбачає здійснення протиепідемічних заходів.

Зокрема, детального роз’яснення потребували питання організації голосування осіб, що перебувають в соціальному закладі за наявності осіб, що захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та забезпечення засобами індивідуального захисту членів дільничних виборчих комісій.

Під час організації голосування виборців за місцем перебування три члени виборчої комісії та особи, які забезпечують виборчий процес, зобов’язані перебувати в приміщеннях у рукавичках, захисній масці (респіраторі без клапану видиху) та/або захисному щитку. Після кожного відвідування місця перебування виборця (крім голосування на спеціальних виборчих дільницях) членами виборчої комісії та особами, які забезпечують виборчий процес, використані захисні маски та рукавички підлягають утилізації, а захисні щитки – дезінфекційній обробці.

– На кожній виборчій дільниці, в кожному закладі мають бути здійснені належні протиепідемічні заходи. Враховуючи те, що більшість території області віднесена до «жовтої» та «помаранчевої» карантинних зон, забезпечення членів виборчих комісій засобами індивідуального захисту є одним з першочергових завдань керівництва соціальних закладів, – зазначила керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Також учасникам наради роз’яснено окремі аспекти організації роботи офіційних спостерігачів від суб’єктів виборчого процесу, представників засобів масової інформації на виборчих дільницях в період карантину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: