circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя з майстер-класом завітали американські баскетболісти

16.08.2019, 01:13

text
Поділитися:

Юні запорізькі баскетболісти познайомилися з американською школою. До міста з-за океану завітала команда “Спорт Річ”, яка виступає в чемпіонаті Національної студентської асоціації. Цей візит відбувся в рамках всеукраїнського турне, під час якого спортсмени зі Сполучених Штатів Америки дають майстер-класи юним прихильникам цієї гри. Дійшла черга і до Запоріжжя.

Цей колектив має давні дружні стосунки з представниками українського баскетболу. Сторони неодноразово обмінювалися візитами тренерів, які отримували нові знання від заокеанських фахівців. З цього зросла думка запросити команду «Річ Стар» до України, щоб познайомити з американською школою баскетболу учнів спортивних шкіл. Президент громадської організації “Відкритий баскетбол” Дмитро Базилевський говорить, обмін запропонували під час візиту до США, але лише навесні цього року стало зрозуміло, буде у американської команди можливість здійснити візит чи ні.

Організаторі турне обрали для візиту п’ять міст України. До їх числа потрапило Запоріжжя як один з регіонів, де баскетбол користується неабиякою популярністю. Подібний майстер-клас має дати ще один поштовх для розвитку цього виду спорту в Запоріжжі. Президент Запорізької обласної федерації баскетболу Валерій Елькінсон впевнений, майстер-клас піде на користь гравцям ДЮСШ, аматорам, які зможуть побачити в роботі американських гравців та послухати тренерів, які донесуть до них певні ази та таємниці.

А таємниць тут вистачає. Адже американський баскетбол значно за своїми техніко-тактичними параметрами значно відрізняється від того, як грають в Старому Світі. Всі ці нюанси напрацьовуються на тренуваннях. Саме це і побачили юні запорізькі баскетболісти під час заходу. Тренер ДЮСШ-12 Кирило Вікторов зазначає, європейський баскетбол базується на командній взаємодії та комбінаціях, а американський – на рівні гравців. Для найвищого гравця там намагаються створити комфортні умови для атаки, а сама гра більше ведеться один в один, ніж комбінаційно.

Саме з напрацюванням індивідуальної майстерності і ознайомилися учасники майстер-класу. Дізналися багато нового для себе. А завершився захід товариським поєдинком команди «Спорт Річ» з баскетбольним клубом «Запоріжжя». Перемогу тут святкували гості — 82:74. Далі шлях американського колективу лежить до Одеси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: