circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя завітали легенди футболу

16.05.2019, 12:59

text
Поділитися:

За підтримки Європейського Союзу навесні поточного року у 18 громадах Сходу та Півдня України для дітей ВПО та їхніх місцевих однолітків розпочався сезон фестивалів «Відкриті уроки футболу». Соціальний проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») у Запоріжжі реалізується під патронатом Федерації футболу України спільно із Запорізькою обласною федерацією футболу.

Проект залучає і створює міжсекторальні мережі серед громадських об’єднань, шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції внутрішньо переміщених дітей і молоді з Донбасу і Криму в середовище однолітків із приймаючих громад за допомогою гри у футбол.

В урочистостях з нагоди відкриття проекту взяли участь чимало почесних гостей, серед них: президент Федерації футболу України Андрій Павелко, лауреат «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Бєланов та відомий український футболіст Олександр Шовковський.

У 2019 році до проекту залучені 18 місцевих громад у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській і Київській областях, де проводяться такі активності: створення волонтерської мережі і навчання волонтерів у рамках зустрічей, воркшопів і семінарів; проведення масових п’ятиденних фестивалів футболу; надання школам, які беруть участь у проекті, спортивного інвентарю та обладнання, а волонтерам і дітям-учасникам – екіпірування; проведення в регіонах масово-спортивних заходів; упровадження освітнього підходу «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей та батьків. Восени цього року планується залучити до проекту інші області і таким чином охопити всю територію України.

Як повідомили організатори, наразі участь у заході беруть понад 200 учнів з різних шкіл Запорізької області, половина з яких – діти внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: