circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя з’їхалися лідери студентського самоврядування

05.11.2019, 09:45

text
Поділитися:

У Запорізькому національному університеті завершився триденний всеукраїнський форум студентського самоврядування «ОСС сучасності». Учасниками стали студенти університетів Запоріжжя, Києва, Харкова, Львова та інших міст України.

У роботі форуму взяли участь начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова та директор Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова.

– Молодь – це наша рушійна сила і від того, яке виховання, знання, навички ви отримаєте, залежить якість нашого майбутнього. Студентське самоврядування є важливим чинником професійного становлення фахівця і важливим вектором у реалізації молодіжної політики. На сьогодні в області діють обласні програми, де на підтримку молоді виділено понад один мільйон гривень, на національно-патріотичне виховання – 300 тис. грн. Ще з 2014 року активно працюють консультативно-дорадчі органи – обласна студентська рада та обласна рада трудової молоді. Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації сприяє вдосконаленню державної молодіжної політики в регіоні, забезпечує всебічну підтримку молоді та залучає її до активної співпраці, – зазначила Наталія Власова.

У рамках форуму перед його учасниками виступив заступник міністра освіти і науки України з питань вищої освіти, керівник центру CEDOS Єгор Стадний, який обговорив зі студентами особливості практичної реалізації і результативності студентських проєктів у різних сферах культурного, соціального, освітнього життя. Основною метою цих проєктів є саморозвиток студентів і покращення функціонування університетів.

Єгор Стадний також розповів про фундаментальні запоруки успіху в створенні освітніх проєктів і громадських ініціатив, чому ці проєкти потрібні, як їх можна покращити і залучити до них більшу частину студентського ком’юніті.

Крім цього, були обговорені проблеми і потреби студентів, зокрема в реалізації проєктів, питання механізмів оцінювання роботи викладачів за допомогою опитування, анкетування щодо якості навчання, морально-етичних якостей, якими повинні володіти студенти, збіги очікувань студентів від навчання з реальністю.

Учасники форуму мали можливість поділитися досвідом розв’язання проблем студентського самоврядування, реалізації студентських ініціатив тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: