circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя з’їхалися провідні виноградарі з усієї України

31.08.2020, 08:43

text
Поділитися:

29 серпня у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала роботу виставка — конференція «Золоте гроно України», у якій беруть участь аграрії та виноградарі з різних куточків України.

Ця конференція стає все більш популярною і результативною для компаній-виробників добрив, фермерів-практиків та початківців галузі виноградарства, адже формат заходів дозволяє навчатись, спілкуватись, обмінюватись досвідом. За словами організаторів, тут кожен може отримати для себе максимум корисної та актуальної інформації, перейняти практичний досвід від досвідчених виробників, вибрати технологічні новинки для розвитку виробництва тощо.

– Вже стало доброю традицією в кінці серпня аграріям України збиратись на славетній Запорізькій землі! Вже 5 рік поспіль ми раді вітати гостей та учасників національної виставки-конференції «Золоте гроно України». На то є вагома причина. Науково обґрунтована норма споживання свіжого винограду на одну людину становить 8–10 кг на рік. Впродовж багатьох років населення України споживає винограду набагато менше цієї норми. Крім того, є попит на сік та виноматеріал. Ця ніша аграрного бізнесу не заповнена. Тому сьогодні одним із перспективних та інвестиційно привабливих напрямів розвитку агробізнесу є вирощування винограду. Як колишній аграрій, я знаю, що будь-який бізнес починається з ідеї та стратегії. А успішним він стає тільки завдяки якісному продукту і надійним партнерам. Головне, ви маєте відповісти на питання: хто і чому буде купувати ваш продукт? Чому інші мають з вами співпрацювати? І в цьому вам допоможе ось цей захід. Я всім бажаю на цій виставці-конференції корисного спілкування та отримання потрібних знань і цінного досвіду! Дякую Дмитру Гордейчуку за таку гарну ініціативу! Бажаю всім плідної роботи!, – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

У рамках конференції провідні фахівці галузі презентували доповіді стосовно таких тем: особливості отримання державних компенсацій при вирощуванні садівництва; фінансове забезпечення сучасних технологій переробки винограду; захист винограду від хвороб та шкідників; сучасна селекція винограду, органічне виноградарство тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: