circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До запорізьких дитячих таборів приїхали ревізори

18.06.2019, 12:03

text
Поділитися:

В області розпочала роботу атестаційна комісія, що перевіряє дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області. Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна проведено першу державну атестацію закладів оздоровлення та відпочинку в Якимівському районі.

Участь в інспектуванні взяла директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова та усі члени атестаційної комісії.

Як підкреслив Едуард Гугнін, основний критерій оцінки діяльності закладів – це якість надання послуг та безпека дітей. Тому у цьому році державну атестацію буде проведено більш жорстко за усіма параметрами.

На відповідність державним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей перевірено дитячі заклади оздоровлення та відпочинку «Северянін», «Салют» та «Зміна».

На сьогодні в Запорізькій області планують свою роботу 32 позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Станом на 13 червня 2019 року отримали дозвільні документи 25 закладів оздоровлення та відпочинку.

Цього року планується проведення державної атестації 11 дитячих закладів, а саме: у Якимівському районі – «Вогник», «Салют», «Зміна», «Сіверянин», «Лазурні далі», «Сонячний»; у м. Бердянськ – «Мрія», «Райський куточок», «Червона гвоздика»; у м. Приморськ – «Прометей»; та у м. Запоріжжя – «Супутник».

За результатами перевірки директорам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку було вказано на виявлені недоліки. Надано рекомендації щодо їх усунення.

Нагадаємо, у 2018 році в Запорізькій області функціонували 34 позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Було проведено державну атестацію 12 позаміських дитячих закладів оздоровлення, з яких ДЗОВ «Вогник» у Якимівському районі був визнаний як неатестований.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: