circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До запорізьких медзакладів надійшло 800 кисневих концентраторів

01.10.2021, 11:23

text
Поділитися:

Сьогодні на базі Запорізької лікарні №10 за участі директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексія Кулинича відбулася передача кисневих апаратів медзакладам області.

Відвідуючи медзаклад, посадовець розповів, що всього медична система області отримала 827 нових кисневих концентраторів. Це кисневий концентратор, модель СР101 1/10л/хв. в кількості 75 штук та ZH-A92W – 752 одиниці. Нові апарати закупили за кошти державної субвенції.

Вони можуть застосовуватися для терапії хворих на COVID-19 з легким ступенем тяжкості, що лікуються вдома. А також концентратори можуть бути використані для допомоги пацієнтам, які пройшли лікування в стаціонарі, але ще потребують додаткової кисневої терапії, – зазначив Олексій Кулинич.

Нові кисневі концентратори за декілька днів розподілять між медзакладами всієї області. Зокрема, у м. Запоріжжі нові апарати отримають всі центри первинної медико-санітарної допомоги. Кількість концентраторів, які отримає кожен центр ПМСД, залежить від його потужності, розміру штату працюючих там лікарів та обсягу укладених декларацій. Так, безпосередньо центр на базі Запорізької лікарні №10 отримав сьогодні 54 концентратори.

Ця апаратура раніше не використовувалася у центрах первинної медико-санітарної допомоги. Наразі ми активно працюємо, щоб швидко розподілити концентратори і забезпечити пацієнтів якісною кисневою терапією, – додав Олексій Кулинич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: