circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дороги Запорізької області перевіряють на готовність до зими

14.12.2017, 13:40

text
Поділитися:

У зв’язку з реформуванням системи управління автомобільними дорогами загального користування з 01 січня 2018 до сфери управління облдержадміністрації будуть передані дороги загального користування місцевого значення.

Облдержадміністрацією організовано роботу по забезпеченню безперебійного утримання доріг місцевого значення в Запорізькій області у зимовий період. Зокрема, районним державним адміністраціям доручено вжити заходів щодо підготовки спеціальної техніки для розчищення та посипання доріг, заготовити паливно-мастильні матеріали для роботи техніки та посипні матеріали.

Для перевірки виконання доручення заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін здійснив виїзд до трьох районів: Веселівського, Михайлівського та Мелітопольського.

За результатами перевірки встановлено, що у Веселівському районі заготовлено 450 т посипних матеріалів, наявні шість одиниць техніки Веселівського райавтодору – трактори та комбіновані дорожні машини з відвалами, дві одиниці техніки сторонніх організацій для розчищення та посипання доріг загального користування. Крім цього, для утримання доріг у населених пунктах Веселівського району підготовлено 27 одиниць техніки: грейдери, бульдозери, трактори з відвалами, заготовлено паливно-мастильні матеріали для її роботи – 1555 літрів дизельного пального та 460 літрів бензину.

У Мелітопольському районі райавтодором заготовлено посипних матеріалів: 318 т солі та 1465 т відсіву; наявні 16 одиниць техніки Мелітопольського райавтодору, також укладено два договори щодо залучення двох бульдозерів та одного трактора сторонніх організацій. Мелітопольською райдержадміністрацією заготовлено 2746 літрів дизельного пального та 3450 літрів бензину.

У Михайлівському районі райавтодором заготовлено 347 т протиожеледного матеріалу, 100 т відсіву, 60 т солі, підготовлено сім одиниць техніки та укладено договори щодо залучення двох одиниць техніки сторонніх організацій. Для утримання доріг у населених пунктах Михайлівського району готові до роботи 29 одиниць техніки.

Олександр Бабанін відзначив достатній рівень готовності дорожнього господарства в цих районах до роботи в зимовий період та запевнив, що такі інспекційні перевірки будуть проведені по всій території області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: