circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Друге пленарне засідання Запорізької міської ради

08.02.2018, 20:29

text
Поділитися:

Рішення прийняті. З другої спроби депутати все ж зібралися на двадцять п’яту сесію міськради. Нагадаємо, пленарне засідання почалось тиждень тому. Тоді народні обранці чотирьох фракцій покинули залу засідань, бо не дійшли згоди з деяких питань. Тепер знову зібралися на сесію.

Сесія міської ради як завжди розпочинається об одинадцятій годині. У сесійній залі реєструються депутати: присутні п’ятдесят шість. Перед тим, як перейти до розгляду порядку денного до присутніх звернувся міський голова. Володимир Буряк зазначив, аби Запоріжжя досягло відчутних результатів треба згуртуватися і багато працювати.

В цілому сесія проходила у робочому режимі. На порядку денному понад двадцять питань. Одне з найбільш дискусійних – створення тимчасових комісій. Вони перевірять діяльність двох КП – “Основаніє” та “Наше місто.” Ще одне важливе питання — зміни до програми розвитку громадського транспорту. Її депутати також підтримали. Зокрема, впродовж двох років місто планує придбати 50 автобусів та реконструювати п’ять трамваїв. Проголосували депутати і за створення наглядових рад при комунальних підприємствах.

Олександр Константинов, депутат Запорізької міськради, зазначив, громада має право контролювати роботу цих підприємств для того, щоб керівництво комунальних підприємств приймало рішення виключно в інтересах громадян. Ця робоча група має розробити критерії, відповідно до яких утворююся наглядові ради.

Думки депутатів розійшлися. Одні наполягають на підтримці проекту рішення. Інші кажуть, спочатку треба узгодити чим саме будуть займатися наглядові ради та прописати механізм роботи. Врешті-решт депутати проект рішення ухвалили, а міській голова дав завдання: до середини березня розробити механізм роботи наглядових рад.

Також народні обранці затвердили звіти про виконання проектів громадського бюджету, які реалізовані у 2017 році.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: