circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

ДСНС перевірила стан пожежної безпеки в бердянському ТРЦ «Берег»

02.04.2018, 10:23

text
Поділитися:

31 березня фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з адміністрацією ТРЦ «Берег» провели навчальну евакуацію персоналу та відвідувачів. У ході навчань було також здійснено перевірку справності пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Після ввімкнення сирени та подачі текстового повідомлення відвідувачі та працівники закладу залишили приміщення.

Згода адміністрації об`єкту із масовим перебуванням людей на систематичне проведення подібних заходів є запорукою безпеки людей, адже саме паніка та незнання основних правил поведінки під час надзвичайних ситуацій призводить до сумних наслідків.

Роман Полєщук, начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області підкреслив: «Інспекторським складом, відповідно до затверджених графіків та планів, будуть проведені перевірки усіх об’єктів, які під них підпадають. Головним критерієм та безкомпромісною позицією фахівців при цьому є забезпечення безпеки громадян. Під час заходів обов’язково відбудуться тренування і навчання персоналу діям у разі пожежі та проведення евакуації. Навчання будуть відбуватись із залученням особового складу і техніки підрозділів Бердянського МРУ Головного управління. »

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: