circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Два державних підприємства заборгували запоріжцям 12 млн гривень

31.07.2019, 10:27

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Учасники засідання обговорили проблемні питання, які виникають при виконанні рішень судів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, а також визначили шляхи їх вирішення.

За інформацією управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, за станом на 22.07.2019 р. найбільшими боржниками по заробітній платі залишаються ДП «Державний проєктний інститут «Запоріжцивільпроєкт», заборгованість якого перед працівниками складає майже 5,5 млн грн. ЗДП «Кремнійполімер» заборгував своїм працівникам понад 6,5 млн грн.

За останній тиждень співробітниками відділу примусового виконання рішень Запорізької області стягнуто заборгованість за вісьмома виконавчими документами щодо виплати заробітної плати стосовно боржника – комунального підприємства «Веселівське районне водопровідно-каналізаційне господарство «Райводоканал» у сумі 97 029,85 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: