circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Два запорізькі санаторії стануть місцями обсервації

17.04.2020, 09:11

text
Поділитися:

Українці, які повертаються з-за кордону, де зафіксовані випадки коронавірусної хвороби та яким не встановлено діагноз «коронавірусна хвороба», мають пройти обсервацію. Обов’язкова обсервація має тривати 14 днів. Таке рішення було прийнято Урядом 29 березня.

У Постанові №6 головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка прописані вимоги, яким мають відповідати заклади, що визначені під обсервацію.

Серед них: наявність у кожній кімнаті/номері санітарної кімнати (душова, туалет, умивальник); наявність централізованого господарсько-питного водопостачання; можливість знезараження стічних вод; придатність для очищення та дезінфекції матеріалів для оздоблення кімнат/номерів та меблів; наявність майданчику для знезараження транспорту тощо.

У Запорізькій області, після опрацювання усіх можливих варіантів було визначено два об’єкти: госпіталь для ветеранів війні у м. Запоріжжя на 110 ліжко-місць та санаторій медичної реабілітації «Глорія» у м. Приморськ на 200 ліжко-місць. Ці заклади були обстежені головним санітарним лікарем області та Держпродспоживслужбою. І вже після цього затверджені на позачерговому засіданні комісії ТЕБ НС. На цьому ж засіданні була затверджена «згода на обсервацію».

Наразі в області немає жодної людини, яка б знаходилась на обсервації. Це пов’язано з тим, що обсервації підлягають усі особи, які повернулись з-за кордону, а Запорізька область – не є прикордонною областю. По-друге, обсервацію проходять за місцем перетину кордону, а не за місцем реєстрації чи проживання. У разі необхідності, наша область надасть потребуючим ліжко-місця у закладах. Території вносять свої пропозиції щодо закладів, які б могли підійти вимогам до місць обсервації.

Щодо Бердянського порту. Екіпажі кораблів, що прибувають у порт, не виходять на берег. Відповідно – не контактують з місцевими жителями. Тобто, корабель – це їхнє місце обсервації на певний проміжок часу, а точніше, до наступного запланованого рейсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: