circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дві сесії в один день: які рішення ухвалили депутати обласної ради

07.10.2021, 20:03

text
Поділитися:

Депутати майже увесь день працювали в сесійній залі. Спершу розглянули питання, які були винесені на друге пленарне засідання четвертої сесії. Їх було близько трьох десятків. Зокрема, в переліку майнові та кадрові проекти рішень. Останні ухвалили пакетним голосуванням.

В той же день з перервою трохи більше ніж у годину депутати зібралися на п’яту позачергову сесію. На порядку денному пленарного засідання з півсотні питань. Народні обранці перерозподілили майже чверть мільярда гривень, які область отримала завдяки перевиконанню дохідної частини бюджету. Зокрема, понад 40 мільйонів спрямували на медицину, більше 18-ти — на культуру, також кошти підуть на освіту та спорт.

Також під час сесії обговорили й питання, що стосуються депутатського фонду. Його загальна сума на цей рік становить 42 мільйони. Вже використані понад 40. Кошти спрямували на реалізацію проектів щодо розвитку територіальних громад.

Також під час пленарного засідання депутати розглянули прогноз головного обласного кошторису на 2022-2024 роки. Так вже відомі орієнтовні обсяги бюджету розвитку. Зокрема, на наступний рік заплановані 370 мільйонів. Але цифри можуть бути скориговані при плануванні бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: