circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Двом дітям-сиротам передали будинок у Малокатеринівці

19.12.2018, 12:30

text
Поділитися:

У день покровителя всіх дітей Святого Миколая двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на соціальному квартирному обліку, отримали ключі від власної квартири у смт Малокатеринівка Запорізького району, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

В урочистому заході з нагоди вручення ключів від помешкання для брата та сестри Міняйлових взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та начальник Служби у справах дітей ОДА Антоніна Матвєєва.

– Дуже приємно, що саме в такий день – Святого Миколая – ми надаємо нове житло юним запоріжцям. Свята існують для того, щоб збувалися мрії, і сьогодні це саме так. Бажаю вам, щоб цей дім був затишним, теплим та зручним для життя. І став фундаментом для ваших майбутніх сімей, – зазначив Едуард Гугнін.

Під час урочистого вручення ключів від будинку Едуард Гугнін передав новоселам подарунок від голови облдержадміністрації – сертифікат на придбання газової плити.

Загальна вартість придбаного будинку складає 507000,00 грн. з урахуванням витрат, пов’язаних з купівлею, оформленням права власності на житло, сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів. На придбане житло накладена заборона на продаж протягом десяти років відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України.

Його співвласник – Юрій Міняйлов наразі навчається на третьому курсі Запорізького професійного ліцею автотранспорту за фахом «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; стропальник; водій автотранспортних засобів категорії С; машиніст крана автомобільного». Міняйлова Катерина – студентка другого курсу Запорізького національного технічного університету за спеціальністю «Фізичне виховання».

За даними Служби у справах дітей облдержадміністрації, на сьогодні в Запорізькій області на соціальному квартирному обліку перебуває 1416 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб із їх числа. З державного бюджету України на 2018 рік для Запорізької області було передбачено кошти для придбання житла дітям-сиротам та будівництва дитячих будинків сімейного типу і малих групових будинків у сумі 18 582,6 тис. грн., яку розподілено на придбання 42 житлових об’єктів 44 дітям-сиротам та особам із їх числа, будівництво двох дитячих будинків сімейного типу, будівництво одного малого групового будинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: