circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Дитячі табори Запорізької області проходять державну верифікацію

12.06.2020, 08:55

text
Поділитися:

У цьому році запрацював новий Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, щоб забезпечити доступність та відкритість інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку дітей. Зазначимо, раніше працював попередній Державний реєстр оздоровлення та відпочинку.

Вчора відбулось чергове засідання Комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей у Запорізькій області під головуванням директорки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Абдурахманової.

На засідання комісії дитячими закладами оздоровлення та відпочинку було подано сім заяв та відповідні документи на верифікацію. За результатами розгляду матеріалів Комісією було прийнято рішення про верифікацію чотирьох закладів. Це: ПАТ «ДЗОВ «Салют» та ПАТ «ДЗОВ «Зміна» у Кирилівці, ПФ «ДЗОВ ім. Гагаріна «ПАТ Тера-Гарант» в м. Приморськ та Бердянський ДУ «ДЗОВ «Морська хвиля» Національної поліції України. Не пройшли верифікацію три ДЗОВ, оскільки не в повному обсязі подано відомості про майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку.

Станом на 10 червня у Державному реєстрі майнових об’єктів зареєстровано 29 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Запорізької області. З них 20 ДЗОВ – верифіковано.

Інформацію щодо переліку документів, які дитячому закладу оздоровлення та відпочинку необхідно подати на розгляд Комісії, можна переглянути на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації у рубриці «Оздоровлення та відпочинок дітей».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: