circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Джерелом неприємного запаху у Запоріжжі могла стати птахофабрика

31.10.2019, 09:50

text
Поділитися:

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, у зв’язку з численними скаргами жителів м. Запоріжжя 28 та 29 жовтня були проведені позапланові перевірки атмосферного повітря в місті.

ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» було проведено 33 дослідження по 20 інгредієнтах. Зареєстровано три перевищення гранично допустимих концентрацій вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, що становить 9,09 % від загальної кількості досліджень.

Результати досліджень виглядають так:

28.10.2019
Хортицький район, вул. Лахтінська, 15 – проведено 12 досліджень, без перевищень ГДК.

29.10.2019
Дніпровський район, вул. Портова, 8 – проведено 7 досліджень, без перевищень ГДК;
Вознесенівський район, вул. Жаботинського, 15 − перевищення зареєстровано по трьох інгредієнтах: фенол – 0,014 мг/м3, в 1,4 разу вище ГДК; сірковуглець – 0,047 мг/м3, в 1,56 разу вище ГДК; сірководень – 0, 01 мг/м3, в 1,25 разу вище ГДК.

Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області 29 жовтня також було проведено позапланову перевірку на предмет забруднення атмосферного повітря. В ході перевірки здійснено огляд прилеглої до ПрАТ «Відрадненське» території та встановлено використання курячого посліду з гноєсховища в якості добрива на полях.

Цей процес супроводжується виділенням неприємного запаху та може являтися ймовірним джерелом його розповсюдження на прилеглі території та досягати правобережної частини м. Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: