circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Економія бюджетних коштів на системі «ProZorro» досягла 2 млн гривень

10.10.2017, 13:27

text
Поділитися:

За підсумками І півріччя 2017 року 70 замовників місцевих державних адміністрацій області провели в електронній системі «ProZorro» 386 конкурентних процедур допорогових закупівель на загальну очікувану вартість 14,65 млн. грн. Економія бюджетних коштів склала 1,91 млн. грн. (13% від очікуваної суми). Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Облдержадміністрацією забезпечено надання замовникам області методологічної допомоги в питаннях ефективного планування та проведення допорогових публічних закупівель; інформування замовників, у тому числі через оголошення на веб-порталі облдержадміністрації, про важливі події, новини у законодавстві, пропозиції щодо навчання у сфері публічних закупівель тощо.

Також за підтримки облдержадміністрації у Запорізькому національному університеті для замовників організовано тренінги з роботи на майданчиках електронних закупівель, які проводилися Міжнародною організацією з розвитку права в рамках підтримки антикорупційної реформи в Україні. Окрім цього, облдержадміністрацією за участю Центру публічних закупівель для замовників області проведено селекторний методологічний семінар з питань здійснення та моніторингу допорогових публічних закупівель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: