circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Електронний журнал: як це працює, у чому його переваги та як виникла ідея

27.05.2021, 18:09

text
Поділитися:

У шестикласників 103-ї школи останній перед літніми канікулами урок німецької мови. Тема заняття — німецькомовні країни та їхні унікальні пам’ятки. Кого покликати відповідати, вчителька дивиться за електронним журналом. Оцінку вчителька теж виставляє в електронному вигляді. Ніяких паперових щоденників, журналів та ручок у школі не використовують.

Таким чином, ця оцінка зарахується Надії на наступний навчальний рік. Оскільки всі підсумкові бали вже перенесені до табеля. Він, до речі, теж є в електронному вигляді. Його Надія демонструє нашій знімальній групі. Зазначає, електронна система оцінювання — набагато зручніша.

До вподоби така програма не лише учням, а й самим педагогам. Кажуть, окрім журналу, в системі є і кабінет класного керівника, в якому вони роблять звіт про навчання дітей. Раніше, у паперовому форматі, це займало багато часу, зараз процедура виконується у декілька кліків.

Батьки кажуть, електронна система дійсно має ряд переваг. Так, наприклад, мама чи тато можуть у будь-який момент передивитися оцінки чи уточнити домашнє завдання, якщо дитина його раптом не записала. Також є можливість прочитати зауваження від вчителів та перевірити присутність учня на уроках, а ще подивитися табель наприкінці навчального року.

Таку електронну систему в Запоріжжі розробили ще минулого року, коли почався карантин, і заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання.

З початку наступного навчального року на систему електронних журналів та щоденників планують перевести всі 118 шкіл міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: