circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Енергодарські депутати шукатимуть шляхи зменшення напруги в місті

07.12.2017, 13:29

text
Поділитися:

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в місті Енергодарі, де взяв участь у роботі 15 сесії міської ради, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На початку заходу Костянтин Бриль звернувся до присутніх народних обранців.

– Хочу, аби депутати зрозуміли, що жодне протистояння не призводить до позитиву. Найбільш яскравий приклад цьому ми бачимо у Верховній Раді України, де популізм та розхитування блокують прийняття важливих для держави рішень. Тож ми зробили так, аби сьогодні в Енергодарі за стіл перемовин сіли всі політичні партії. Вам потрібна понятійна угода про співпрацю. І в підсумку – прийняття всіх соціально важливих питань, зокрема щодо медицини та освіти. Всі проблеми облдержадміністрація буде тримати на контролі. Як представник Президента України, я буду гарантом того, що вони розв’язуватимуться, а не переростатимуть у конфлікти. Тож маю надію, що й Енергодарська міська рада почне реальну роботу, а люди побачать зміни, які сприяють, аби Енергодар був перлиною Запорізького регіону, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час сесії 33 зареєстровані в залі депутати розглянули 30 питань. Серед них: затвердження змін до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м. Енергодар на 2015-17 роки; затвердження змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування у м. Енергодар на 2017-2021 роки; затвердження змін до Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім’ї та гендерного паритету на 2016-19 роки; затвердження змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства м. Енергодар на 2016-18 роки та інші.

Одним із найважливіших серед прийнятих рішень стало надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Енергодар гуртожитку № 1 шляхом укладання договору дарування. Після ухвалення депутатами рішення Енергодарський міський голова Павло Музика та представник компанії ДТЕК підписали угоду про передання гуртожитку.

За словами Костянтина Бриля, це рішення стане важливим кроком для поліпшення житлових умов учасників АТО.

– Нині обласна влада розглядає різні можливості поліпшення умов проживання військовослужбовців. Серед них і виконання інвестзобов’язань. Тож сьогодні компанія ДТЕК передає на баланс міськради будівлю гуртожитку, балансова вартість якої на 2008 рік складала 22 мільйони гривень. У цьому приміщенні є можливість створити 128 квартир. Вважаю, що спільними зусиллями бюджетів міста і області, а також за підтримки народного депутата України Володимира Бандурова ми маємо привести цей будинок до ладу вже найближчим часом, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: