+3°

+3°

Енергодарські рятувальники здобули перемогу на міжрегіональних змаганнях

06.09.2021, 09:53

Протягом 2-3 вересня у Харкові проходили міжрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту “Дружба пожежних”. Цього року взяли участь 10 команд із шести областей України.

2 вересня на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Харківській області пройшло урочисте відкриття 26-х змагань “Дружба пожежних”. Право підняти Державний Прапор України було надане переможцю попередніх змагань “Дружба пожежних” – команді міста Енергодар Запорізької області.

Цього дня на спортсменів чекали: підіймання по штурмовій драбині на поверхи навчальної башти, подолання 100-метрової смуги з перешкодами та встановлення висувної драбини та підіймання по ній на 3-й поверх навчальної башти.

Наступного дня учасники продемонстрували вправність з бойового розгортання та пожежної естафети.

За результатами двох днів змагань, вдруге поспіль звання чемпіона турніру виборола команда з міста Енергодар Запорізької області. Друге місце посіли спортсмени з м. Лозова Харківської області, а третіми стали рятувальники Харкова.