circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Енергодарським тепловикам виплачують заборговану зарплатню

19.09.2019, 09:42

text
Поділитися:

Проблеми сфери ЖКГ м. Енергодар були детально розглянуті на нараді в облдержадміністрації, яку провів 9 вересня голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

Нагадаємо, що через борги населення та комунальних підприємств у місті Енергодар виникла загроза для вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону.

Під час наради було прийнято низку рішень, зокрема, спрямованих на ліквідацію боргів та стабілізацію роботи КП «Тепловодоканал». Адже від роботи цього комунального підприємства залежить своєчасний початок опалювального сезону та його стабільне проходження в м. Енергодар.

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок акцентував увагу на тому, що всі завдання мають чіткі строки та відповідальних за виконання. Як зазначив очільник області, «ми визначилися з датами. Першою є 11 вересня, коли відбудеться сесія міської ради. Після цього, впродовж тижня, має бути вирішено питання погашення заборгованості по низці напрямів».

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, 11 вересня Енергодарська міська рада прийняла рішення про відшкодування різниці в тарифах для КП «Тепловодоканал» у сумі 5,1 млн грн. Це дозволило запустити процес погашення заборгованості комунального підприємства перед своїми працівниками та постачальником електроенергії.

За станом на 17 вересня КП «Тепловодоканал» уже отримало на рахунки 4,5 млн грн. З них спрямовано 2,8 млн грн на погашення заборгованості по заробітній платні та 1,7 млн грн на погашення боргу перед ТОВ «ВЕК «Паливенерго». Це дозволить комунальному підприємству частково стабілізувати свою роботу та продовжити підготовку до опалювального сезону. Робота щодо погашення боргів має бути продовжена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: