circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Фахівців з Центру надання адмінпослуг можна викликати через мобільний додаток

29.11.2018, 20:39

text
Поділитися:

Стати власником нерухомості, тепер можна не виходячи з квартири. У Запоріжжі запровадили новий сервіс. Він дозволяє викликати фахівця із Центру надання адмінпослуг просто додому. У переліку наразі 14 пунктів, з яких спеціаліст готовий надати допомогу. Щоправда, послуга виклику адміністратора діє лише для літніх людей, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, учасників бойових дій – тобто всіх, хто не може прийти до Центру самостійно. Викликати фахівця можна телефоном, або за допомогою електронної заявки.

Усі виїзди мобільного адміністратора здійснюються з філії Центру адміністративних послуг, розташованого на бульварі Центральному, 27. Фахівець вже отримав заявку й складає кейс для виїзду. Супроводжує його представник поліції охорони. І ось мобільний адміністратор вже входить до помешкання замовника послуги. Чоловік переніс інсульт. Вже 2 роки не розмовляє та не виходить з квартири. Замовити послугу з оформлення довіреності допомогла дружина.

Довіреність оформили за 20 хвилин. У переліку послуг мобільного офісу понад 10 найменувань. Зокрема, замовники можуть оформити майнові та земельні права, вклеєння фотокартки в паспорт тощо. Замовити мобільного адміністратора можна телефоном або за допомогою електронної заявки. Заповнити її можна на сайті Центру надання адмінпослуг.

Виїзд адміністратора здійснюватиметься двічі на тиждень – у вівторок та четвер. Після підготовки маршрутного листа представник Центру зв’язується із заявником і повідомляє – у який день і час приїде мобільний адміністратор.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: