circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Фермерам Запорізької області нададуть гранти на вирощування органіки

08.04.2019, 12:19

text
Поділитися:

Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголосив про відкриття у Запорізькій області нової грантової програми – «Малі екологічні гранти».

Як пояснили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, гранти можуть отримати виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією; виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів та постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов’язкова умова – офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Гранти можуть бути спрямовані на:

засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);
засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких у тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках упровадження нових засобів виробництва);
для постачальників IT обладнання та інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім природним середовищем.
Довідково:
Для участі у конкурсі грантів необхідно надіслати запит довільної форми щодо участі у програмі за адресою [email protected] та отримати доступ до он-лайн тренінгів. До 19 квітня є можливість пройти он-лайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї. За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей слід звертатися до контактної особи: Подшивалов Геннадій Валерійович, тел./факс (0619)-42-13-68, моб. тел. 067-613-72-58.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: