circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Фестиваль гімнастичних дисциплін відбувся в Запоріжжі

29.12.2017, 19:36

video text
Поділитися:

Подібний захід для Запоріжжя є новим. На одному покритті одночасно виступали представники художньої та спортивної гімнастики, а також аеробіки. Складність у тому, що взагаліто для кожного з цих напрямків потрібен окремий, специфічний майданчик.

В Європі такі фестивалі вже проводились. Там це було чимось на взірець шоу. У Запоріжжі спробували об’єднати розважальний та змагальний аспекти цього спортивного феномену. Підтримала таку ідею й олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Ольга Стражева.

Згадуючи свій спортивний шлях, Ольга Стражева зазначила гімнастика потребує великих самообмежень. Вільного часу дуже мало. Втім це не причина кидати заняття.

По стопах олімпійської чемпіонки йде її підопічна Катерина Пономарьова. Покищо найвищим її досягненням було перше місце на чемпіонаті України в ІваноФранківську. На фестивалі в Запоріжжі дівчина виступала на своєму улюбленому снаряді колоді. Розповіла, чому обрала саме цей вид спорту.

За підсумками фестивалю Катерина Пономарьова потрапила до спискуОлімпійських надій”. До нього також увійшли: Христина Лукіна (в художній гімнастиці), Маргарита Емельянова та Радомир Стельмах (у спортивній аеробіці). Ще однією особливістю турніру було те, що жоден з учасників на залишився без подарунків. Усі отримали сертифікати за участь, блокноти та брелоки.

Микита Карпій, Олексій Чернявський
Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: