circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Фінансування міської програми охорони здоров’я збільшили на 11 млн гривень

01.10.2020, 11:59

text
Поділитися:

У ході 53-ї сесії Запорізької міської ради депутати розглянули та ухвалили зміни до програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2019- 2021 роки».

З метою забезпечення функціонування системи охорони здоров’я міста в 2020 році внесені наступні зміни. На проведення профілактичних щеплень проти грипу працівникам бюджетної сфери виділяються додаткові кошти в обсязі 1 млн 533 тис. грн. Збільшуються видатки на майже 50 тис. гривень на капітальний ремонт інженерних мереж стаціонару КУ „Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району” і на реконструкцію системи газопостачання КНП «Міська дитяча лікарня №5» – близько 123 тис. грн.

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати на 8 271 763 грн збільшуються видатки на забезпечення фінансування комунальних некомерційних підприємств другого рівня (заробітна плата з нарахуваннями, видатки утримання, поточні ремонти, пільгова пенсія, пільгові медикаменти тощо). Також на утримання КЗ “Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики ДОЗ ЗМР” та централізованої бухгалтерії при департаменті охорони здоров’я міської ради видатки збільшуються на 75,786 тис. грн (підвищення мінімальної заробітної плати).

Згідно з вимогами Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу» виділено 1 886 203 грн на оплату праці медичних працівників, задіяних у військоволікарських комісіях.

В цілому видатки на виконання заходів міської програми охорони здоров’я в 2020 році збільшуються на 11 102 136 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: