+3°

+3°

Фінішувала осінньо-літня частина футбольного чемпіонату України серед команд 2 ліги

12.11.2018, 17:02

17-м туром фінішувала осінньо-літня частина футбольного чемпіонату України серед команд другої ліги. Запорізький “Металург” завершував сезон 2018-го року домашнім поєдинком проти сімферопольської “Таврії”, яка зараз базується у Бериславі на Херсонщині. Поєдинок подарував уболівальникам справжню драму.

Перед цим матчем “Металург” посідав 5-у сходинку турнірної таблиці. Проте, виходячи на поле, запоріжці вже знали, що горностаївський “Мир”, який йшов четвертим та випереджав команду Олега Тарана на одне очко, поступився у Миколаєві. Тож перемога над “Таврією” підвищувала “Металург” на одну позицію. Запоріжці взялися за справу, не гаючи часу на розвідку. Тотальний контроль м’яча приніс результат вже на початку матчу. На 4-й хвилині кращий бомбардир “Металурга” Едуард Сарапій опинився на зручній для удару позиції поблизу штрафного майданчика і поклав м’яча у дальній від себе кут воріт. Після забитого голу запоріжці не зупинилися, продовжуючи тиснути на ворота суперника. Але забити не вдавалося.

Головна драма розгорнулася наприкінці поєдинку. “Таврія” створила два єдиних моменти для взяття воріт за всю гру, але обидва вони були стовідсотковими. Героєм обох епізодів став кіпер “Металурга” Ігор Левченко. Спочатку він упорався з ударом Максима Логвиненка, який викотився з ним сам-на сам і розстрілював упритул. Здавалося, без варіантів. Проте блискуча реакція запоріжця відвела загрозу. А на 85-й хвилині у ворота “Металурга” було призначено пенальті. До м’яча підійшов кращий снайпер “Таврії” Вадим Воронченко. Пробивав прицільно у правий від себе кут воріт. Але і тут Ігор Левченко зіграв надійно.

У хвилини, що залишилися, “Таврія” спробувала звести матч хоча б унічию. Але її футболісти надто поспішали у своїх спробах якнайшвидше доставити м’яча до воріт “Металурга”. Тож господарі упевнено довели гру до логічного завершення. 1:0 – переможна крапка “Металурга” у 2018 році.

На зимову перерву «Металург» йде, посідаючи четверте місце у турнірній таблиці групи Б. Від третьої позиції, на якій знаходиться криворізький “Гірник”, команду Олега Тарана відділяє лише одне очко. У другому колі запоріжцям залишилося провести один поєдинок – з херсонським “Кристалом”. Але він відбудеться вже у березні 2019.