+3°

+3°

Фінішували змагання Прем’єр-ліги Запорізької міської асоціації міні-футболу

15.07.2019, 20:10

Фінішували змагання Прем’єр-ліги Запорізької міської асоціації міні-футболу. За підсумками чемпіонату золоті медалі здобули спортсмени команди “Кузя”. Власне, їхній поєдинок із колективом СВ “ГДС” був останнім у змаганнях, після чого відбулось нагородження переможців та призерів.

Ненавязливо, часом із посмішками, учасники Премєр-ліги ЗМАМФ дограють останній матч змагань. Як для Кузі”, так і для СВ ГДС ця зустріч носила формальний характер. Футболісти в білих формах стали чемпіонами достроково, тож гарні емоції та насолода справою свого життя були головними цілями завершального поєдинку. Суперник, не потрапивши до трійки лідерів, викладався заради спортивної честі, та, як то кажуть, чесного свого імені. Тож, хоч Кузя природно й виглядав фаворитом, вболівальники та організатори чемпіонату не були позбавлені драйву, котрим, по суті, була переповнена вся першість.

Якщо гол Дмитра Харченка на 2-й хвилині залишився без відповіді, то подвоєння переваги Станіславом Моспаном знайшло парирування з боку ГДС в обличчі Євгена Василенка. Але миттєво ж двозначну перевагу “Кузі” відновив Олександр Оліщук. А під завісу першого тайму старт розгрому поклав Едуард Босенко, забивши четвертий м’яч у ворота “фіолетових”.

Переможний настрій після перерви призвів до пятого мяча. Солідність чемпіонського звання в складі Кузі закріпив Антон Гай. Гол престижу в складі СВ ГДС оформив Владислав Дємін. Тож кінцевий рахунок 5:2 – перемога за Кузею”. Едуард Босенко, будучи лідером, багаторічним керівником і наставником переможців став кращим бомбардиром Премєр-ліги. Друге місце за підсумком чемпіонату посіла команда Колесо-Центр”. Колектив, який, до речі, на старті змагань обігравав Кузю.

Третя сходинка за колективом Нікма”. Щодо СВ ГДС, то вони розташувалися на четвертому місці, випередивши на одне очко команду Бонус”. Шоста позиція за гравцями Золотого Віку”. Тепер футболісти та їхні шанувальники плавно переходять на чемпіонат запорізької області з пляжного футболу. Вже кілька років поспіль могутній на моторівських полях Кузя стає призером на пляжних змаганнях, але до золота не дотягує. Тож гарячим обіцяє бути не тільки пісок центрального пляжу, але й те, як його підігріватимуть ці наразі щасливі по-футбольному чоловіки.