+3°

+3°

Фінішували змагання  Студентської ліги України з баскетболу

22.05.2019, 18:33

Фінішували змагання  Студентської ліги України з баскетболу. Переможець минулого сезону запорізький “ЗНТУ” цього разу не дійшов до фіналу. У півфіналі підопічні Кирила Вікторова поступилися Черкаському національному університету. Тож довелося виборювати “бронзу”. За неї наша команда сперечалася з Дніпровською національною металургійною академією.

Поєдинок за третє місце команда Кирила Вікторова розпочала досить впевнено. За короткий час господарі створили ривок 5:0. Однак згодом запоріжців знову спіткали помилки. Приблизно такі ж, які завадили нам день тому подолати Черкаси та вийти у фінал.
У підсумку першу чверть “машинка” програла 19:21, за що була покарана керманичем. Однак зауваження тренера не дуже вплинули на гравців. По перерві вони продовжили хибити. Плюс – дніпряни дуже жорстко пресингували. Через це навіть результативні атаки господарів забирали у “ЗНТУ” дуже багато сил. На велику паузу ми знову пішли в ролі наздоганяючих – 34:41.

Через травму не зміг допомогти команді Сергій Мясоєдов. Був відсутній також Юрій Кондраков. Але все ж у третій чверті “машинка” взяла залишок волі в кулак і переломила гру. На 6-й хвилині цього відрізку зустрічі рахунок став 52:46, на нашу користь, завдяки триочковому Максима Теряника. Господарі почали відбирати м’яча та створювати швидкісні атаки. Результат – 64:53 , виграна передостання 10-хвилинка. Яків Тітов став найрезультативнішим гравцем матчу. Плюс записав до свого архіву слем-данк. Кінцевий рахунок зустрічі – 96:77 – “бронзу” виграє “ЗНТУ”.  Цей матч став останнім для Вадима Бикова в “машинці”. Тож тепер вже екс-лідер дає настанови молодому поколінню, котре захищатиме честь університету.