+3°

+3°

Фінішували змагання волейбольної Суперліги України серед жінок

23.02.2021, 15:55

Напередодні останнього матчу регулярної частини Суперліги «Орбіта» зіграла проти «Полтавчанки». Матч видався непростий, але господарки взяли гору в усіх партіях. Візит волейболісток із Чернігова навіть не натякав на проблеми. Команда «Університет ШВСМ» – аутсайдер змагань, в активі якого — нуль очок. Тож для запоріжанок це була ідеальна нагода впевнено закріпитися на третій сходинці національних перегонів. Власне, перший сет підтвердив очікування. Підопічні Гарія Єгіазарова розтрощили гостей — 25:11. А от друга частина поєдинку ознаменувалась незначним шоком. Суперниці включили режим максимальної конкурентноспроможності. «Орбіта» ледве впоралася з натиском, переваживши опоненток лише на два пункти — 25:23.

Та менш природним є активізація сил після прикрого міні-програшу відверто слабшому опоненту. Третя партія — тому найкращий доказ. А точніше результат сету, ідентичний до рахунку стартового сету — 25:11.

Другою сходинкою першості «Орбіта» поступилася «Хіміку». На першому місці регулярний чемпіонат завершив «Прометей». Щодо чверть-фіналу, то перший матч із «Регіною» запоріжанки мають зіграти 5 березня на виїзді. Матч-відповідь заплановано на 10 березня в рідних для «Орбіти» стінах. Система плей-офф передбачає ігри до двох перемог. У разі нічиєї за підсумками перших двох протистоянь, третя зустріч відбудеться також у ЗНУ.