+3°

+3°

Фінішував баскетбольний турнір на Кубок Прометея

24.09.2019, 18:06

Фінішував баскетбольний турнір на Кубок Прометея. За нього боролися 4 команди Суперліги. Зокрема, БК Запоріжжя”, “Прометей”, “Миколаїв та харківські Соколи”. Змагання носили передсезонний характер. Метою команд було побачити свої недоліки та дещо дізнатися про конкурентів у цьогорічній національній першості.

Після того, як “Миколаїв” подолав харківських “Соколів”, у БК “Запоріжжя” не було шансів взяти Кубок Прометея. У разі перемоги над однойменним з головним трофеєм клубом підопічні Валерія Плеханова могли розраховувати на “срібло”. А от для господарів арени виграш цього протистояння означав чемпіонство. Зі старту гри баскетболісти “Прометея” заволоділи ініціативою. Перша чверть відбулася за їхнього домінування. Найяскравішою миттю 10-хвилинки був алей-уп Макса Конате.

Після перерви запоріжці скоротили відставання до 5-ти очок. Цьому сприяли два м’ячі капітана команди Володимира Шевченка та триочковий Столлворта. Однак за цим послідувала нова серія невдалих атак БК “Запоріжжя”, чим господарі впевнено скористалися. Попри втому Прометей” “тримав марку і в останній 10-хвилинці, довівши перемогу до переконливих 112:90.

Тож колектив із Кам’янського виборює трофей. На другій сходинці – МБК “Миколаїв”. БК “Запоріжжя” завершує передсезонні змагання з “бронзою”. Зазначимо, що перший матч у Суперлізі Парі-Матч підопічні Валерія Плеханова проведуть знов-таки на арені “Прометея”. Це станеться 28 вересня.