+3°

Фінішував черговий тур національної першості з баскетболу

13.02.2018, 14:40

БК “Запоріжжя” взяв довгоочікуваний реванш у команди МБК “Миколаїв”. В цьому сезоні підопічні Володимира Поляха тричі ставали кривдниками нашого клубу.

Після трьох поразок від Миколаїва, господарі нарешті зробили висновки, щодо сильних та слабких місць опонента. Плюс, після травми, до основного складу БК Запоріжжя повернувся капітан команди – Станіслав Овдєєнко. В доважок, лідерські якості, продемонстровані Валерієм Анісімовим. Все це допомогло нашим баскетболістам виграти першу чверть – 15:11. В якості переможців завершили підопічні Валерія Плеханова і другу десятихвилинку. В її рамках високий показник у Олексія Щепкіна. Зокрема, два триочкових та слем-данк.

У третій чверті Запоріжці відносно впевнено тримали суперника на відстані. Як правило, вона коливалась від 6 до 11 пунктів. У завершальному відрізку гри на нашу користь зіграв екс-гравець БК Запоріжжя – Денис Носков. За суперечку з суддями, його вилучили. За цих умов господарі доволі спокійно довели матч до переможного кінця – 66:60.

Наступний матч в суперлізі БК Запоріжжя проведе на виїзді проти Черкаських Мавп. Гра відбудеться 15 лютого о сьомій вечора. Щодо турнірної таблиці – наш колектив поки-що залишається аутсайдером. Лідер – Дніпро.