+3°

+3°

Фінішував дев’ятий тур чемпіонату України з гандболу

26.11.2021, 15:42

Відбувся гандбольний поєдинок між  запорізьким “Мотором” та “Мотор-Політехнікою”. На цьому етапі змагань обидві команди грали не в оптимальному складі. Тренерський штаб ГК «Мотор» прагнув надати більше ігрових можливостей другим номерам.  А команда Ростислава Ланевича обмежена буденними рамками: травми та сезоні застуди. Тим не менш на 9 хвилині «Політехніці» на табло була нічия – 6:6. Молоді гандболісти “Політехніки” проявляли бійцівські якості, однак різниця в класі не могла не вплинути на результат. До кінця першої тридцяти хвилинки різниця становила аж 7 пунктів – 20:13.

Як і в першій половині матчу гравці «Мотор-Політехніки» всіляко намагалися наздогнати суперника. Але чемпіони країни безперервно розстрілювали ворота опонента. І вже за 10 хвилин до кінця зустрічі перевага “соколів” становила 10 м’ячів. “Політехніка” не припиняла спроби наступів, однак захист моторівців усе нівелював. Крапку у цьому протистоянні поставив Едуард Кравченко – 36:23 — гора “Мотора”.

Найрезультативнішим у складі «Мотору» став Олександр Касай. На рахунку лівого крайнього 8 м’ячів. У «Політехніки» 10 разів відзначився капітан команди – Ілля Близнюк. Наступний матч ГК «Мотор» зіграє 25 листопада на виїзді проти угорського «Веспрем» у рамках Сеха-Ліги. А 27 листопада  «Мотор-Політехніка» зійдеться у битві з Одесою.