+3°

+3°

ФК «АРПІ» розтрощив хмельницьку «Славуту»

07.07.2021, 16:16

Суперником “АРПІ” на стадії півфіналу була команда “Славута” із Хмельницької області. У плей-оф суперники грають по два матчі — вдома та на виїзді. Перша гра у місті Славута завершилася бойовою нічиєю 5:5. У рідних стінах “АРПІ” показав зовсім іншу гру. Реалізація була відмінною, захист — надійним. На третій хвилині допоміг рикошет. Павло Концеба зрізав м’яч у власні ворота. На 13-й класно розіграний стандарт. Рахунок 2:0 зобов’язував “Славуту” йти вперед, але ці голи серйозно вдарили психологічно. Менше хвилини і АРПІ знову забиває після стандарту — 3:0.

До перерви “Славута” один м’яч відіграла. Але Євген Рогачов повернув для “АРПІ” різницю “+3” красенем-голом.

Рахунок 4:1 після першого тайму залишав не багато шансів супернику на камбек. “Славута” грала з п’ятим польовим, але “АРПІ” продовжував класно оборонятися. На допомогу знову прийшов стандарт. Цього разу блискуче зіграв на завершенні Ігор Подгорний  5:1.

Старання гравців “Славути” принесло їм ще один забитий гол, але у відповідь пропустили два. Помилки у грі з п’ятим польовим принесли дубль Євгену Рогачову. Крапку в матчі і остаточний рахунок 7:2 встановив молодий Олександр Бугай. Завдяки цій перемозі “АРПІ” зіграє у фіналі чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперник — луцький “Любарт”.

Фінал відбудеться також за схемою вдома та на виїзді. Цього тижня АРПІ має зіграти у Луцьку, потім матч в Запоріжжі.