+3°

+3°

ФК “Металург” зазнав поразки у матчі проти сімферопольської “Таврії”

28.09.2020, 15:55

До цього матчу Металург підійшов у досить складному становищі. За причини травм кількох гравців основного складу Володимир Микитін мав коротку лаву запасних, тож команда грала майже без замін. На решту футболістів лягло навантаження щільного графіка. Колектив проводив поєдинки регулярного чемпіонату, так і кубка України. Попри це, Металург у трьох стартових турах здобув дві перемоги й одного разу зіграв унічию. Але довго так тривати не могло.

Таврія почала агресивно, одразу ж приступивши до атакуючих дій. Вже в дебюті матчу стопроцентний шанс втратив Андрій Фаюк. Вийшовши сам на сам з Ярославом Котляровим, пробив повз ворота. Кілька разів гості вдавалися до дальніх ударів. Металург опирався відчайдушно, за першої ж можливості переходячи в контратаки. В одній з них гравець Таврії ледь не поклав м’яча у власні ворота після подачі Максима Воробея. Також запам’ятався удар з оберту Єгора Шалфєєва, але шкіряна куля пройшла у лічених сантиметрах від стійки. Рахунок було відкрито на сорок четвертій хвилині. Оригінально розіграний футболістами Таврії штрафний невдало перервав Владислав Бобров, зрізавши м’яча у власні ворота. Кінцівку матчу Металург провалив. Тричі за заключні 15 хвилин гості відзначилися у воротах Ярослава Котлярова.

Металургу вдалося піти від сухого рахунку. На першій компенсованій арбітром хвилині відзначився голом-красенем Едуард Сарапій, якого Володимир Микитін по перерві перевів з місця центрального захисника в атакуючі ланки. Загальна перемога Таврії — 4:1.

Ця поразка відкинула Металург на шосте місце в турнірній таблиці. Матч наступного, п’ятого туру команда Володимира Микитіна проведе третього жовтня у Маріуполі проти місцевого Яруда. Вдома ж ми побачимо Металург 10-го жовтня у поєдинку з Енергією з Нової Каховки.