+3°

+3°

ФК «Мотор» розгромив Кропивницьку «Зірку»

20.10.2020, 15:06

Запоріжці звично володіли перевагою, воно й не дивно, адже клас команд помітно відрізнявся. Підопічні Анатолія Чанцева раз за разом “прошивали” оборону гостей, підключали фланги та пробували будувати наступ до воріт «Зірки» через позиційні атаки. Вже на 13-й хвилині Віктор Довбиш відкрив рахунок . «Зірка» тим часом намагалася нав’язати свою гру. Але знову відзначився «МОТОР». Кращий бомбардир команди Мелі Генрі після розіграшу кутового і плутанини у штрафному забив 2-й м’яч своєї команди. За фактично невеликої переваги господарів клуби пішли відпочивати. Найцікавіше підопічні Анатолія Чанцева приберегли на другий тайм. Буквально одразу Данило Каліничев на добиванні встановлює 3:0. Наступна десятихвилинка виявилася найважчою для гостей. «МОТОР» зумів відзначитися ще тричі — силами Олександра Крука, Дмитра Гапончука та Сергія Ломаки. Рахунок матчу дійшов до розгромного – 6:0. «Зірка» вже просто змирилася зі становищем. Господарі збавили оберти, адже доля матчу була вже вирішена. Тим не менш, команда Анатолія Чанцева зуміла забити ще три рази, повністю розтрощивши колектив з Кропивницького. Кардаш Віталій та Сергій Ломака оформили по дублю у матчі, встановивши остаточні 9:0.

Після зіграних матчів, «МОТОР» посідає другу сходинку турнірної таблиці. Наступну гру запоріжці проведуть проти команди «Дизеліст», з якою зустрічалися у фіналі в Кубка мера. Стартовий свисток пролунає 20 жовтня о 15.00 на стадіоні «Стріла».