circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

“Фрагменти”: у Запоріжжі відкрилася персональна виставка робіт Андрія Саченка

24.06.2021, 15:32

text
Поділитися:

Робота під назвою «Пряма дорога» – найбільш фрагментарна зі всієї експозиції. Проста форма та дві фарби – чорна та біла, мабуть, єдине, що поєднує абстрактні структури та фігури композиції. В якості допоміжного матеріалу автор використовує фото з телефона, в творчому процесі вони стають вже частиною мистецьких об’єктів. Це перша персональна виставка Андрія Саченка у Запоріжжі, раніше були кілька у Литві.

Найбільш впізнавані місця – «Сходи» на Хортиці та недобудована «Дорога біля річки». Людина в роботах автора з’являється лише у вигляді чоловічої статури без рис. Так у «селфі-автопортреті» чіткий силует художника контрастує з експресивними смугами фарби, а на цьому «Балконі» хтось палить, визираючи з прямокутної форми багатоквартирного будинка. У деякі роботи митець додає спрей-кольори або використовує трафаретне графіті, імітуючи стріт-арт як складову життя сучасного міста.

Незважаючи на зовнішню схожість, насправді роботи дуже різні, зізнається автор. Саме тому це і є фрагменти – спроба поєднати в єдиному просторі зовсім здавалось би протилежні речі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: