circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Французький культурний центр “Альянс Франсез Запоріжжя” святкує свій ювілей

14.07.2020, 18:16

text
Поділитися:

Цього дня на адресу “Альянс Франсез Запоріжжя” лунало чимало привітань від друзів і колег. Деякі з них були записані заздалегідь. І всі завдяки новітнім технологіям можна було чути й бачити на великому екрані. Особливу дату співробітники культурного центру святкують у вузькому колі. Згадують найяскравіші моменти роботи. А ще завдяки зум-конференції вдалося поспілкуватись з випускниками, які нині працюють в багатьох країнах світу.

Серед знакових моментів роботи центру, зокрема “Французька весна”. Її “Альянс Франсез” організовує вже протягом 15 років. Також культурний центр співпрацює з усіма запорізькими школами, де вивчають французьку. В “Альянс Франсез Запоріжжя” працюють семеро викладачів. Протягом року вони навчають близько двох сотень студентів. Серед викладачів і Пані Надія. Вона вже 14 років працює в центрі. Її випускники зараз є в Канаді та Європі. Каже, завдяки центру має можливість для постійного професійного розвитку.

Керівництво “Альянс Франсез Запоріжжя” пишається відзнятим у 2016 році фільмом за участі дітей, які вивчали французьку. У зйомці застосували монтаж. А текст використали такий, який учасники змогли б з легкістю вивчити та запам’ятати. Та ще й зіграти.

А ще “Альянс Франсез Запоріжжя” співпрацює з культурною службою посольства Франції в Україні. Центр вважається його представником в регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: