circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Французький музикант Ален Делонтал завітав до Запоріжжя

14.10.2017, 11:02

video text
Поділитися:

Свій концерт у Палаці культури “Титан” французький музикант Ален Делотал розпочинає з привітальних слів. Та презентує в Запоріжжі свою нову програму, присвячену мандрівкам. Саме під час своїх мандрів Світом чоловік написав свою музику. Разом з ним на сцені запорізькі джазові музиканти.

Музика Алена Делонталя – це суміш французького шансону, східних мелодій центральної Європи та арабо-андалузьких ритмів. Усе своє життя чоловік грає на губній гармоніці. Зі своїми концертами постійно відвідує різні країни Світу. Каже, без музики просто не уявляє свого життя.

На концерт французького музиканта прийшли сотні запоріжців. А також п’ятдесят солдатів Нацгвардії. Їх Ален Делонтал запросив особисто. Колись він був офіцером Французької армії. А познайомився з нашими військовими на Покровському ярмарку. Адже приїхав у наше місто ще два тижні тому.

Це вже другий концерт музиканта в Запоріжжі. Вперше він приїздив весною цього року. На цей раз одним концертом не обмежився. Вже наступного дня Ален Делонтал зустрівся з міським головою Володимиром Буряком.

Колись музикант протягом 19 років був мером. Тому поговорити було про що. Окрім цього, учасники зустрічі обговорили можливості майбутнього співробітництва. Адже колись Ален Делонтал організовував у Франції джазові фестивалі. Проходить подібний фестиваль і в Запоріжжі. Можливо вже наступного року міська влада та французький музикант реалізують спільний проект.

По завершеню зустрічі учасники обмінялися сувенірами. Кажуть, ця зустріч може стати початком нового творчого співробітництва заради культурного розвитку Запоріжжя. Ален Делонтал обіцяє обов’язково повернутися в Запоріжжя наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: